Proponujemy Państwu systemy wkładek MASTER KEY opartym na podstawowym profilu klucza (nie zastrzeżonym, możliwym do dorobienia w punkcie usługowym) jak  również na profilach zastrzeżonych do 2035 roku

Możliwość zastosowania tego systemu jest ogromna, przykłady:

– hotel, motel, domki: każdy pokój ma indywidualny klucz, a właściciel lub osoba sprzątająca otwiera je wszystkie swoim MASTER-em!

– administracja budynków: po co nosić dziesiątki kluczy aby dostać się do środka w celach serwisowych? Wystarczy 1 MASTER! Lokatorzy otworzą drzwi tylko do swojego budynku.

– wiaty śmietnikowe: wystarczy przekazać firmie wywożącej odpady tylko 1 MASTER, dostaną się do wszystkich wiat na osiedlu!

Przykład prostego systemu obok.

image

Struktura może być bardziej skomplikowana :

image

EKONOMICZNY system MASTER KEY na podstawowych wkładkach, z kluczami które można swobodnie i wszędzie dorabiać. Przykład: pokoje hotelowe mają własne klucze, które otwierają tylko ten jeden konkretny pokój, a obsługa ma swój klucz MASTER otwierający wszystkie pokoje.

Zarówno ilość wkładek, ich rozmiary, struktura dostępu przez poszczególne klucze, ilości kluczy są dostosowane na konkretne potrzeby klienta